Niemcy


BEZPŁATNA INFOLINIA DZWOŃ   800 111 001   BEZPŁATNA INFOLINIA DZWOŃ 

PRZEPROWADZKI NIEMCY

Przeprowadzki Niemcy

PRZEPROWADZKI DO NIEMIEC DLA OSÓB PRYWATNYCH

Nasza firma działa w branży przeprowadzkowej od ponad 10 lat ZOBACZ NASZE REALIZACJE w tak długim okresie czasu nabyliśmy bardzo bogate doświadczenie. Wykonaliśmy kilkaset przeprowadzek międzynarodowych zwłaszcza były to przeprowadzki do Niemiec około 40% wszystkich usług przeprowadzkowych. Nasze doświadczone zespoły realizowały przeprowadzki w bardzo różnym zakresie i różnej wielkości.

Wraz z wzrostem zapotrzebowanie na usługi zagraniczne postanowiliśmy dedykować osobnych specjalistów, którzy mają się zając tym zagadnieniem. Od kilku lat mamy w firmie osobny dział, który zajmuje się tylko przeprowadzkami międzynarodowymi co pozwala skupić się na ich zakresie i dalej się specjalizować.

Posiadamy w Polsce kilka oddziałów co pozwala na znaczącą optymalizację kosztów oraz obsługę szybszą i na najwyższym poziomie.

Dla Państwa zrealizujemy każdy rodzaj przeprowadzki zaczynając od usługi transportu a na kompleksowej usłudze kończąc. Wykonamy też każdą wielkość usługi od małych gdzie przedmiotem  jest kilka lub kilkanaście paczek do usług, których zakres obejmuje duże domy po kilkaset m2 powierzchni.

Dysponujemy różnorodnym taborem, auta mają od 1t do 24t ładowności i od 20m3 do 110m3 powierzchni załadowczej, pozwala to na właściwe dopasowanie samochodu do rodzaju przeprowadzki, to z kolei optymalizuje koszty dal Państwa. Chcąc wykonać usługę w sposób jak najbardziej ekonomiczny organizujemy transporty łączone w szczególności dotyczy to małych ładunków.

Przeprowadzki międzynarodowe tym samym w Niemczech wymagają od wykonawców bardzo wysokiego poziomu działań. Jednym z kryteriów jest na pewno bezpieczeństwo przewożonego mienia aby takie bezpieczeństwo zapewnić to oprócz doświadczonych i fachowych zespołów należy mienie przygotować w odpowiedni sposób. Dysponujemy bardzo szeroką gamą materiałów zabezpieczających i pakowych ZOBACZ NASZE ZABEZPIECZENIE. 

Każdy nasz zespół wyposażony jest w narzędzia i elektronarzędzia co pozwala na wykonie wszelkiego rodzaju demontaży, podłączeni sprzętów AGD i instalacji RTV. Jako usługi dodatkowe wykonujemy na Państwa życzenie pakowanie rzeczy osobistych z szaf, szafek, regałów etc do dostarczonych różnego rodzaju kartonów lub plastikowych pojemników.

Na całość usług na terenie Niemiec posiadamy polisę typu "all risk" o bardzo szerokim zakresie odpowiedzialności.

Kierunek przeprowadzki Niemcy z racji swojej popularności w wielu wypadkach może stwarzać możliwości wycen spoza standardowego cennika

 

 

SPRAWDŹ NAS

 

PRZEPROWADZKI DO NIEMIEC

PRZEPROWADZKI NIEMCY - PRZEPROWADZKI FIRM

W całej liczbie przeprowadzek z Niemiec i do Niemiec pewna grupę stanowią przeprowadzki wykonywane dla firm. Są to dwie podgrupy. Pierwszą z nich to transporty gdzie przewożonym mieniem jest wyposażenie biur czy firm, a drugą to przeprowadzki pracowników tych firm.

Pierwsza grupa wymaga zazwyczaj większego zaangażowania pracowniczego i sprzętowego.  Posiadamy bardzo bogate doświadczenie  w realizacjach firmowych REALIZACJE FIRMOWE  zarówno na terenie Polski jak i w Niemczech. Mogą być to relokacje zarówno na ternie Niemiec jaki pomiędzy innymi krajami. Druga grupa, przeprowadzki dla pracowników firm to praktycznie przeprowadzki opisane powyżej w dziale przeprowadzki do Niemiec dla osób prywatnych.

Zespoły dedykowane do wykonania przeprowadzek firmowych są wyposażone w nowoczesne środki transportu wewnątrz budynkowego takie jak: wózki transportowe na gumowych kołach, deski, platformy etc. Posiadają nowoczesne materiały zabezpieczające i zestawy narzędzi i elektronarzędzi. Oferujemy nowoczesny tabor i sprzęty załadowcze takie jak windy zewnętrzne.

Posiadamy polisę "all risk" do 1 000 000 pln

 

 

TRANSPORT DO NIEMIEC

Forma usługi transportu do zdecydowanie najbardziej ekonomiczne rozwiązanie jednak niosące pewne niedogodności. Między usługą przeprowadzkową a transportową podstawową różnicą jest wielkość Państwa zaangażowania w wypadku transportu po stronie firmy przewozowej jest wyłącznie podstawienie samochodu natomiast wszelkie prace związane z przeprowadzką leżą po stronie zamawiającego. ZOBACZ RODZAJE USŁUG. Zdecydowanymi plusami są cena i szybkość realizacji. Usługę transportu możemy wykonać zarówno dla osoby prywatnej jak i dla firmy.

 

CENNIK PRZEPROWADZEK NIEMCY

Nasz cennik na przeprowadzki w Niemczech nie posiada jednolitego taryfikatora. Ponieważ do każdej przeprowadzki podchodzimy indywidualnie tym samym każda cena jest inna i odzwierciedla Państwa oczekiwania. Inaczej podchodzi się do cen usług przeprowadzek kompleksowych gdzie nasze zaangażowanie jest bardzo duże a inaczej do prostych usług samego transportu. Stosujemy zatem metodę wycen ryczałtowych obejmujących całość usługi bez żadnych ukrytych kosztów W naszej ocenie wycena ryczałtowa w tym przypadku ma ogromną przewagę nad jednolitym cennikiem przeprowadzek cena jest ostateczna i wiecie Państwo o niej od chwili przyjęcia oferty.

 

BEZPŁATNA INFOLINIA DZWOŃ   800 111 001   BEZPŁATNA INFOLINIA DZWOŃ 

POZOSTAŁE KIERUNKI - PRZEPROWADZKI MIĘDZYNARODOWE

FRANCJA

SZWECJA

BELGIA

WŁOCHY

HOLANDIA

NORWEGIA